Catalin, Marketing / Sales
September 10, 2019
Junior Tax Consultant
September 20, 2019

Arhitect Senior

Companie arhitectura si proiectare

Candidatul ideal – arhitect coordonator
• Absolvent al unei facultati de arhitectura;
• Drept de semnatura;
• Experienta in retail;
• O persoana creativa si dornica sa se dezvolte profesional intr-un colectiv de proiectare cu experienta;
• Experienta reala in proiectarea cladirilor si elaborarea proiectelor de specialitate in domeniul arhitecturii;
• Experienta in coordonarea specialitatilor conexe – Bun coordonator de specialitati (arhitectura, rezistenta, instalatii), atat in proiectare cat si in executie;
• Cunostinte de baza ale legislatiei si normativelor de proiectare in vigoare;
• Capacitate de adaptare si colaborare intr-un colectiv de proiectare;
• Punctualitate;
• Cunostinţe şi abilităţi de lucru in programul Allplan;

Descrierea jobului:
• Elaborare proiecte arhitectura si amenajari interioare de la studii de solutie la detalii de executie (SF, DTAC, PTh, DDE);
• Intocmirea documentatiilor tehnice in toate fazele de proiectare;
• Intocmire oferte tehnice pentru proiecte de tip proiectare-executie‎
• Urmarirea proiectului in toate etapele de executie inclusiv coordonarea cu celelalte specialitati;
• Reprezentarea societatii in relatiile cu organele municipale, judetene si alte organe care se ocupa de avizari care tin de proiectele executate;
• Coordonarea unei echipe de 6 arhitecti

Pentru mai multe detalii, asteptam CV-ul dumneavostra pe adresa andreea.radu@talentcenter.ro

To apply for this job email your details to andreea.radu@talentcenter.ro