Contabil Senior
February 5, 2018
Agent Vanzari aparatura analitica de laborator
April 3, 2018

Asistent Manager

Talent Center recruteaza pentru un Salon de Infrumsetare, singurul Beauty Bar din Romania ce ofera servicii Express si tratamente de calitate.

Cerinte:
Experienta minim 3 ani de zile intr-o pozitie similara;
Cunoasterea limbii engleze la un nivel avansat;
Cunoasterea limbii spaniole reprezinta un avantaj;
Foarte bune abilităţi de organizare, planificare şi coordonare;
Cunoştinţe de operare pe calculator (Excel, Word, PowerPoint, Office, etc.);
Integritate şi onestitate;
Orientare spre obiective şi rezultate;
Disponibilitate de deplasare in teren;

Responsabilitati:
Contabilitate primara
Organizarea de documente, mentinerea arhivei existente;
Organizeaza protocol pentru oaspeti si/sau evenimente;
Organizeaza si gestioneaza comunicarea dintre furnizorii interni si externi;
Organizeaza gestioneaza si coordoneaza baza de date;
Mentine comunicarea intre toate departamentele;
Intocmeste situatii incasari, plati, scadentare clienti, etc;
Desfasoara activitati de secretariat pentru managementul firmei.

Pentru mai multe detalii, trimite CV-ul la adresa de email: sorina@talentcenter.ro sau ema@talentcenter.ro

To apply for this job email your details to ema@talentcenter.ro