HR Admin
August 12, 2019
Mihaela, HR Generalist
August 14, 2019

Consultant vanzari evenimente

Lant de restaurante

Candidatul ideal
Profilul candidatului:

Experienta in organizarea evenimentelor poate constitui un avantaj, daca nu, te invatam noi
Studii superioare finalizate
Cunostinte MS Office (Power Point, Word, Excel);
Cunostinte de limba engleza (scris si vorbit);
Persoana proactiva, cu buna abilitati de comunicare si spirit de echipa, responsabila, organizata, serioasa, atenta la detalii, dornica de perfectionare si cu spirit autodidact, cu atitudine pozitiva, orientata pentru gasirea de solutii;

Descrierea jobului
Organizeaza si coordoneaza toate evenimentele corporate si private desfasurate in incinta locatiei, precum si evenimentele organizate de restaurantul din Mega Mall pentru parteneri/clienti/angajati
Promoveaza brandul si serviciile tuturor locatiilor

Responsabilităţi:
Organizarea si coordonarea tuturor evenimentelor corporate si private desfasurate in incinta locatiei Mega Mall: evenimente corporate, teambuildinguri, aniversari, zile de nastere, evenimente pentru copii, orice tip de evenimente personalizate precum si evenimentele organizate de restaurantul din Mega Mall pentru parteneri/clienti/angajati;
Stabilirea programului pentru evenimente si gestionarea agendei de ocupare a locatiei
Negocierea contractelor cu beneficiarii (personal corporate, persoane juridice,persoane fizice)
Pastrarea legaturii cu clientul in ceea ce priveste acceptarea ofertei pana la luarea de catre client a deciziei finale in legatura cu oferta
Responsabila impreuna cu managerul locatiei de buna desfasurarea a tuturor evenimentelor desfasurate
Respectarea strategiei de vanzari si a politicii companiei;
Comunicarea corecta si eficienta a informatiilor catre departamentele implicate;
Indeplinirea targeturilor calitative si cantitative stabilite de Event Manager
Intocmirea la timp a rapoartelor de activitate si a rapoartelor de vanzari

Beneficii:
Salariu motivant la care se adauga un bonus in functie de performante
Bonuri de masa
Se asigura o masa pe zi
Mediu de lucru placut
Posibilitati reale de dezvoltare in cadrul companiei
Daca te regasesti in descrierea noastra, asteptam cu nerabdare sa te cunoastem si sa faci parte din echipa noastra!

Pentru mai multe detalii, asteptam CV-ul pe adresa de email andreea.radu@talentcenter.ro

To apply for this job email your details to andreea.radu@talentcenter.ro