Senior Lawyer
August 12, 2019
HR Admin

Contabil

Lant de restaurante

Candidatul ideal
Cerinte:
Studii superioare in domeniul financiar/contabil;
Cunostințe solide de legislație în domeniul contabilității și fiscalității;
Experienta in domeniul contabil de 3-5 ani;
Cunostinte solide de analiza si raportare financiara
Cunostinte de operare PC (Ms Office); experienta anterioara in sisteme de tip ERP reprezinta un avantaj(WinMentor)
Spirit de initiativa, atentie deosebita la detalii, abilitati de comunicare si munca in echipa, capacitate de organizare si prioritizare.

Descrierea jobului

Furnizori :
– operare achizitii materii prime, materii consumabile in softul de gestiune BIT SOFT.
– Operarea tuturor furnizorilor de utilitati ; servicii ; deconturi cheltuieli personal; mijloace fixe, obiecte de inventar, consumabile in programul de contabilitate (WinMentor) ;

Clienti:
– Intocmirea facturilor catre clienti, in WinMentor.

Import date:
– preluare date din Micros in WinMentor a monetarelor ( vanzari )
– preluare date din Micros in WinMentor achizitiile -nir-uri ; note transfer; bonuri de consum

Verificari:
– Furnizorii , inclusiv furnizorii debitori ( avansuri )
– Clientii
– Alte conturi contabile ce au suportat modificari in luna curenta
– Gestiunile din MC cu gestiunile din WinMentor ( materii prime ; consumabile ; O.I.; piese schimb;

Beneficii:
Oferim o masa pe zi;
Pachet salarial motivant ;
Mediu de lucru placut;
Bonuri de masa;
Posibilitati multiple de dezvoltare in cadrul companiei;

# Nivelul final al ofertei salariale va fi discutat in timpul interviului.

Pentru mai multe detalii, asteptam CV-ul pe adresa de email daniela@talentcenter.ro

To apply for this job email your details to daniela@talentcenter.ro