Contabil
August 12, 2019
Consultant vanzari evenimente

HR Admin

Lant de restaurante

Candidatul ideal
Studii superioare finalizate;
Curs Inspector Resurse Umane;
Minimum 2 ani experienta in domeniul resurselor umane – administrare personal si salarizare;
Cunostinte bune de legislatia muncii si salarizare;
Cunostinte de operare PC (Ms Office);
Experienta anterioara in sisteme de tip ERP reprezinta un avantaj (Charisma)
Spirit de initiativa, abilitati de comunicare si munca in echipa, capacitate de organizare si prioritizare;

Descrierea jobului
Responsabilitati:
Postul asigura activitatile de administrare personal si salarizare pentru cele patru firme ale companiei.
Administrare resurse umane: operare REVISAL, intocmire CIM-uri, acte aditionale, acte de incetare a CIM, adeverinte vechime, adeverinte;
Organizeaza si distribuie salariatilor diverse acte specifice (cereri de CO, adeverinte stagiu de cotizare, adeverinte pt. medical de familie, etc);
Gestioneaza si actualizeaza permanent dosarele angajatilor si bazele de date;
Efectueaza si participa la cercetarile disciplinare;
Realizează diverse rapoarte conform procedurilor in vigoare sau la solicitarea managementului;
Salarizare: intocmirea pontajelor si a statelor de plata (cumularea si verificarea planificarilor, a datelor de prezenta, inclusiv a celor legate de concedii medicale, concedii de odihna, modificari de salarii, evaluari periodice, bonusuri, popriri etc.);
Comunicare interna: comunica angajatilor informatii referitoare la activitatea departamentului de resurse umane, beneficiile oferite de companie, procedurile in vigoare etc;
Se asigura ca procedurile interne sunt cunoscute și respectate de catre toți angajații;
Reprezinta compania si pune la dispozitie actele necesare in fata Institutiilor statului;

Oferta:
Pachet salarial motivant + beneficii;
Mediu de lucru placut;
Oportunitate de dezvoltare a carierei;
Mediu de lucru profesionist;
Pachet salarial motivant;
O masa asigurata pe zi;
Tichete de masa.

Pentru mai multe detalii, asteptam CV-ul pe adresa de email andreea.radu@talentcenter.ro

To apply for this job email your details to andreea.radu@talentcenter.ro