Tehnician masini si utilaje
October 20, 2017
Services Coordinator
October 30, 2017

Inginer Ofertare

Talent Center angajeaza pentru clientul sau, lider european in furnizarea de solutii inovatoare si durabile de aluminiu. Acesta include o gama larga de sisteme de ferestre si usi, pereti cortina, sisteme de glisare, luminatoare, sisteme periferice, parasolare, sisteme care sa includa sisteme de ventilatie.
Candidatul ideal
Candidatul ideal este o persoana serioasa, dinamica, atenta la detalii si prezinta aptitudini generale de invatare.

Cerinte:
– Sa fie absolventi de studii superioare (Facultatea de Arhitectura si/sau Facultatea de Constructii)
– Sa aiba cunostinte avansate de Autocad;
– Sa aiba cunostinte avansate de limba engleza;

Responsabilitati:
– Indeplineste activitati specifice de proiectare;
– Realizeaza proiecte in conformitate cu legislatia, normativele si reglementarile in vigoare;
– Realizeaza coordonarea proiectelor cu celelalte departamente, asigurand rezolvarea eventualelor neconcordante;
Participarea activa la sedinte interne si colective, împreuna cu clientii si partenerii;
– Acorda asistenta din punct de vedere tehnic si comercial clientilor si potentialilor clienti.

Beneficii:
– salariu atractiv, bonuri de masa
– telefon

Pentru mai multe detalii, trimite CV-ul la adresa de email: andreea.radu@talentcenter.ro

To apply for this job email your details to andreea.radu@talentcenter.o