Inginer Ofertare Instalatii Mecanice
May 28, 2019
Manager Produs (Buyer)
July 30, 2019

Area Sales Manager

Companie producatoare de echipamente si tehnologii pentru seminte si cereale.

Responsabilitati:
– Identificarea potentialilor clienti
– Contactarea potentialilor clienti
– Prezentarea, promovarea si vanzarea porduselor in conformitate cu standardele companiei
– Participarea la negocieri, monitorizara derularii si finalizarii contractelor
– Redactarea rapoartelor si proceselor-verbale dupa intalniri
– Deplasarea pe teren 3/4 zile din saptamana

Cerinte:
– Studii superioare, preferabile tehnice dar nu este obligatoriu
– Experienta relevanta de minim 3 ani in vanzari cu valoare mare, B2B, vanzari consultative, tehnice, echipamente industriale.
– Engleza avansat
– Office avansat – AutoCAD – incepator (avantaj dar nu este obligatoriu)
– Permis conducere categoria B

Beneficii:
– Contract nedeterminat
– Masina de serviciu
– Comision din vanzari
– Salariu fix motivant

Pentru mai multe detalii, trimite CV-ul pe adresa daniela@talentcenter.ro

To apply for this job email your details to daniela@talentcenter.ro