Senior Tax Consultant
June 12, 2018
Economist

Reprezentant de vanzari in domeniul medical

Compania este lider european in productia si furnizarea de produse igienice, cosmetice si produse medicale, activeaza in Romania din 1997.

Grupul detine 54 de companii din 17 tari, iar produsele ajung in peste 65 de piete din Europa, Asia, Africa si SUA.

CERINTE:
– Studii superioare
– Experienta in vanzari in domeniul medical (avantaj);
– Cunostinte medii de limba engleza;
– Cunostinte operare calculator (MS Office, Internet);
– Permis de conducere categoria B;
– Disponibilitate pentru deplasari;

ABILITATI:
– Abilitati bune de vanzare;
– Capacitate buna de organizare, planificare si gestionare a activitatilor;
– Initiativa, atitudine pozitiva si orientare spre rezultate;

RESPONSABILITATI:
– Promovarea si vanzarea produselor din portofoliul companiei in conformitate cu standardele stabilite;
– Oferirea de informatii privind produsele companiei;
– Participa la realizarea comenzilor Institutiilor medicale de care este
responsabil;
– Mentine relatia cu factorii de decizie din fiecare institutie medicala;

BENEFICII OFERITE:
– Oportunitati de dezvoltare profesionala;
– Un mediu de lucru placut si stabil;
– Salariu + comisioane din vanzari;
– Instrumente de lucru: auto, laptop, telefon.

Pentru mai multe detalii, trimite CV pe adresa de email andreea@talentcenter.ro

To apply for this job email your details to andreea@talentcenter.ro