Tooling Project Manager
October 16, 2017
Design Engineer

Sales Representative

  • Full Time
  • Moldova

Talent Center cauta Sales Representative pentru o companie infiintata in Germana, in Romania facandu-si loc in 2015. Compania este producatoare de echipamente si tehnologii pentru seminte si cereale.

Responsabilitati:

– Identificarea potentialilor clienti
– Contactarea potentialilor clienti
– Prezentarea, promovarea si vanzarea porduselor in conformitate cu standardele companiei
– Participarea la negocieri, monitorizara derularii si finalizarii contractelor
– Redactarea rapoartelor si proceselor-verbale dupa intalniri
– Deplasarea pe teren 3/4 zile din saptamana

Cerinte:

– Studii superioare, preferabile tehnice dar nu este obligatoriu
–¬†Experienta relevanta de minim 3 ani in vanzari cu valoare mare, B2B, vanzari consultative, tehnice, echipamente industriale.
– Engleza avansat, germana (optional)
– Office avansat – AutoCAD – incepator (avantaj dar nu este obligatoriu)
– Permis conducere categoria B

Beneficii

– Contract nedeterminat
– Masina de serviciu
– Comision din vanzari
– Salariu fix motivant

Pentru mai multe detalii, trimite CV-ul la adresa de email: laura@talentcenter.ro

To apply for this job email your details to laura@talentcenter.o