Inginer Mecanic
November 9, 2017
.NET Developer

Specialist sisteme taxe de drum

Talent Center recruteaza pentru clientul sau, un brand responsabil, transparent si puternic orientat catre client.

  • Sa administreze serviciul electronic de taxe de drum din Slovenia, Cehia, Slovacia si Polonia pentru portofoliul sau de clienti;
  • Sa rezolve cu profesionalism toate cererile si reclamatiile clientilor din aria sa de competenta;

Responsabilitati:

Suport pentru clienti in utilizarea serviciilor de taxare: oferirea de informatii, completarea si verificarea documentelor de inregistrare acolo unde este cazul;

Solutionarea reclamatiilor/problemelor semnalate de clienti. Inregistrarea reclamatiilor si a modului de rezolvare a acestora;

Distribuirea catre colegi a informatiilor relevante primite/identificate cu privire la sistemul de plata a taxelor de drum din tarile alocate.

Cerinte:

Bune abilitati de intelegere, procesare logica a informatiiilor si de utilizare a noilor informatii in alte situatii;

Bune abilitati de organizare, rigurozitate si atentie la detalii;

Bune abilitati de operare calculator: Word, Excel, Outlook, Acces, navigare Internet pentru identificare de informatii relevante in domeniul de activitate;

Cunostinte de limba engleza – minim nivel intermediar; orice limba de circulatie europeana reprezinta un avantaj.

Beneficii:

Companie cu mediu pacut de lucru si modalitate de relationare non-formala, deschisa, fara constrangeri procedurale rigide;

Pachet salarial competitiv;

Organizatie stabile;

Alte beneficii.

Pentru mai multe detalii, va rog sa trimiteti CV-ul pe adresa de email laura@talentcenter.ro

To apply for this job email your details to laura@talentcenter.ro